N°1 ProBiotic- opinie

N°1 ProBiotic- opinie
27 Lut

Zdrowie zaczyna się w jelitach. Ówczesna moda na zdrowy tryb życia pozwoliła wszystkim zrozumieć, jak ważną rolę w procesie odbudowy organizmu i utrzymania zdrowia odgrywają jelita. Jeśli z nimi jest coś nie tak to z pewnością z resztą organizmu jest. Najważniejszym elementem odbudowy flory bakteryjnej jest zażywanie probiotyku przy leczeniu antybiotykami. Jaki probiotyk wybrać?

Dzięki N°1 ProBiotic pozbędziemy się problemów trawiennych, które mogą powodować wzdęcia i bóle brzucha. Zniknie również zgaga oraz zaparcia.

Opinie N°1 ProBiotic


Suplement znany jest szerokiemu gronu i cieszy się pozytywnymi opiniami.

„Kiedy byłam małą dziewczynką to często chorowałam na zapalenie ucha środkowego. Byłam leczona głównie antybiotykami – nawet 2 razy w miesiącu! Z tego co wiem to nie zawsze przepisywano mi coś na osłonę, czyli probiotyk. Dopiero od niedawna wiem, jak ważną rolę może mieć osłona przy antybiotykach! Postanowiłam spróbować N°1 ProBiotic i czuję się o niebo lepiej! Mój brzuch zrobił się płaski, a zgaga wreszcie odpuściła. Polecam wszystkim N°1 ProBiotic, sami spróbujcie!” – Magdalena, 32 lata

Skład N°1 ProBiotic


To przede wszystkim opatentowana technologia mikrokapsułkowania, czyli pewność, że kultury bakterii są skuteczne chronione. Ponadto zawiera 30 miliardów żywych kultur bakterii z aż 10 szczepów w jednej dawce. to Wszystko wspiera dodatkowy prebiotyk, który wspomaga aktywność bakterii probiotycznych (w ich namnażaniu w jelitach). Główne szczepy w N°1 ProBiotic to Bifidobacterium lactis BS01, Lactobacillus casei LC03 oraz Streptococcus thermophilus YO8, które korzystnie wpływają na pracę jelit, co skutkuje ogólnym zdrowiem.

Cena N°1 ProBiotic


Program Na Start – 1 opakowanie, czyli kuracja na 1 miesiąc to koszta 231 złotych.
Program Polecany (najlepsza odbudowa flory bakteryjnej) – 2 opakowania, czyli kuracja na 2 miesiące to koszt 462 złotych.
Program Pro (najlepszy przy zaburzeniach trawiennych) – 3 opakowania, czyli kuracja na 3 miesiące to koszta 693 złotych.
W dwóch ostatnich opcjach wysyłka jest darmowa.

Skutki uboczne N°1 ProBiotic


Preparat zawiera tylko naturalnie występujące bakterie, które bytują we florze jelitowej człowieka. Stosowanie suplementu można podawać dzieciom od 3 roku życia. Składniki probiotyku mają wysoką przyswajalność i posiada certyfikaty GMP, ISO oraz HCCP.

Zdrowie nie ma ceny – nie da się kupić zdrowia, nikt tego nie może zrobić. Ale możemy samodzielnie wspierać nasz organizm w walce z drobnoustrojami, bakteriami oraz wirusami dzięki N°1 ProBiotic.us YO8, które korzystnie wpływają na pracę jelit, co skutkuje ogólnym zdrowiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *