Nomad Backpack – opinie – cena

Nomad Backpack – opinie – cena
Rate this post

Nomad Backpack – opinie – cenaWielki biały Wieloryb plecaków-to jeden pakiet, który nadaje się na każdą okazję. Sprzedam Nomad Backpack, który idealnie nadaje się do codziennych dojazdów do pracy, i to prawdopodobnie nie nadaje się do wszystkich sprzęt fotograficzny. Sprzedam plecak na tyle duży, aby wypoczynek w weekend i będzie wyglądać jak сдутый ciało płótno na drodze do biura. Oto, gdzie obiecują modułowość przychodzi.

Nomad Backpack – działa – opinie – Polsce – forum

Nomad Backpack-to plecak zbudowany wokół idei adaptacji. Jest to około 25 litrów Prima pakiet, który rozszerza się do 30 litrów; ściany (opcja) Pokrowiec do aparatu Nomad Backpack dziala , który może być usunięty, przedłużony do 10 litrów, i są transportowane oddzielnie na podstawie opinie i forum w Polsce ; i odpinany Nomad Backpack rękawem slim nowoczesny laptop, tablet lub dokumentów, a wszystkie uchwyty, adaptery i kable. System przeznaczony jest do przezwyciężenia jakiejś granicy (zobacz!) dostosowując się do pracy, podróży i fotografii.

Testowałem przez kilka tygodni w różnych scenariuszach. Używałem go jako bagaż podręczny plecak podczas transatlantyckiego lotu do Nowego Jorku. Po sprawdzeniu w, granica stała się moją codzienną stacja metra Nomad Backpack i z biura na podstawie opinie i forum w Polsce . Po powrocie do domu, granica stała się moja kolekcja Nomad Backpack dziala, pozwalając mi dźwigać weekend warto biegów na plażę Przed przejściem granicy w plecaku aparat Nomad zaskakująco komfortowy 10 mil (około 16 km) wycieczka.

Nomad Backpack – opinie – skład – składniki – jak go wziąć

Modułowa konstrukcja często wiele pomysłów, które poprowadzone wykonania. Nie mogę powiedzieć, że o systemie granicy glówne skladniki sklad. Decyzja, aby obie kamery Nomad Backpack i laptop rękaw wymienny tworzy naprawdę adaptacji plecak na podstawie opinie. W moim testach okazało się powodzeniem wykorzystują przypadku ściany wewnętrzne, jak i zewnętrzne środki przechowywania grube LUSTRZANKĘ, obiektywy i akcesoria. (Bonus: Nomad Backpack mogą być umieszczone na ziemi na boku, bez przewrócenia, zapewniając swobodny dostęp do aparatu i obiektywów). Ja również uważam Nomad Backpack rękawem wybitnym organizatorem, który daje mój MacBook i stały dom, że poruszam się między granicą Pack i inne małe plecaki Nomad (granica) w zależności od okazji glówne skladniki sklad. Mi też się bardzo podoba Mojave brązowym kolorze i czarnymi wstawkami z mojego prototypu pakietu — to ma pewne Indiana Jones elegancki do niej, co mi się podoba wykonaj jak go wziac.

Nomad Backpack – opinie – skład – składniki – jak go wziąć

Nawet gdy cała elektronika znalazłam Nomad Backpack, aby być wygodne w noszeniu, nawet przez długi na podstawie opinie (10 km) wycieczka przez holenderskich wydmach. No i obfite korzystanie z siedmiu Elegancko zaprojektowany magnetyczne wykonaj jak go wziac zatrzaski rozgrzewa moje serce. Każdy plecak firmy, która nadal korzysta z tradycyjnego dwuręczny ciała-szczypanie zatrzaski w 2017 roku powinien się wstydzić.

działania niepożądane – przeciwwskazania – robi źle Nomad Backpack

działania niepożądane – przeciwwskazania – robi źle Nomad Backpack

Nie ma nic złego jako takiego, ale zawsze mam kilka zastrzeżeń:

Wolałbym jeden zamek magnetyczny, aby utrzymać top-loader jest zamknięty, gdy zagięte. Dwa zatrzaski po prostu zwolnić.

Straciłem pasek piersiowy na mój prototyp Nomad Backpack dzialania niepozadane, przeciwwskazania lub robi zle , bo kotwice przebrnęłam przez oczka (granica mówi, że będą używać więcej kotwic na plecaki Nomad wysłany na Kickstarter patronów).

Pakiet nie bardzo dobrze jego kształt, jeśli tylko nosić laptopa i z powrotem do biura. Zauważ, że to 25+ litr Nomad Backpack, więc nie jest rzadkością. Ale to jest powód, dla którego uważam się za pomocą Nomadów plecak rękawem w małych plecaków Nomad na dniach wybieram się do pracy w kawiarni na rogu, na przykład.

Od odczucia i punktu widzenia funkcji dzialania niepozadane, przeciwwskazania lub robi zle , granica system nie podniesie się do tej listwy, którą ustanowił szczyt projekt plecaki Nomad, ja doświadczyłem.

Nomad Backpack – gdzie kupić – mercadona – aptekach – cena – Amazon aliexpress

Gdzie kupic? Jeśli szukasz modułowe, zrób wszystko, 25 litrowy plecak, który można rozszerzyć do 30 litrów (plus jeszcze 10 litrów, jeśli zdjąć i nosić ściany obudowy kamery Nomad Backpack oddzielnie) gdzie kupic Amazon, Aliexpress, mercadona i niektóre aptekach internetowe, w dobrej cena, to mogę polecić granicy bez wyjątku na stronie Kickstarter w cenie $189. Nie mogę powiedzieć tego samego, gdy cena osiąga sugerowanej cenie detalicznej 279.99 zł. Nie po 30 szczytu projektu litera listy plecak za 289,95 dolarów (lub $259.95 za 20 litrowej wersja). Odwiedzic Amazon, Aliexpress, mercadona, aptekach i internet w przystepnej cena. Granica jest bardzo dobre 200 $Nomad Backpacków, które myślę, że wiele będzie zadowolony na bardzo długi czas — nie jest to szczyt projekt jest dobry.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here