Alli

Alli
3.7 (74.29%) 21 votes

alliAlli to znane tabletki odchudzające które swojego czasu były bardzo popularne. Zawierają one substancję zwaną orlistat. Alli Opinie ma bardzo różne i nawet cena go nie ratuje. Można go dostać w dwóch podstawowych formach: kapsułki do popijania oraz specjalne białe tabletki do ssannia. W obu przypadkach jednak preparat nie jest zbyt skuteczny i w dużym stopniu działa jak placebo.

Minusem stosowania alli jest przede wszystkim taki, że trzeba go stosować wraz z dietą niskokaloryczną, w której niestety nie może być za dużo tłuszczu. Węglowodowany według producenta reagują z preparatem w takim sposób, że wyzwalane jest działanie odchudzające.

Alli na odchudzanie – Opinie

Preparat na odchudzanie alli należy dawkować, aż trzy razy na dobę, co przy innego tego typu środków jest sporym wysiłkiem. Tabletki alli stosuje się wraz z posiłkiem, który zawiera tłuszcze. Powodują one lepsze przyswajanie leku i jak zapewnia producent to właśnie te połączenie działa na naszą wagę.

Już przed tym jak zaczynamy brać te tabletki pacjent powinien powoli przechodzić na odpowiednią dietę. W celu lepszego efektu może też zabrać się za ćwiczenia fizyczne, które dodatkowo przyspieszą nasz metabolizm i wprowadzą nasz organizm w odpowiedni stan sprzyjający odchudzaniu. W przypadku alli oraz innych preparatów za zgubienie wagi ćwiczenia dają sygnał naszemu organizmowi, że nie potrzebuje gromadzić tłuszczu. Już prehistorycznie zostaliśmy tak zaprogramowi, aby dość szybko tracić na wadze w momencie aktywności fizycznej.

Alli to lek, który powstał na bazie innego popularnego leku jakim jest lek Xenical. Podczas badania preparatu alli wzięły udział także osoby, które przyjmowały ten właśnie leki. W przypadku skuteczności alli opinie wypadało bardzo blado. Okazywało się, że efekt odchudzający jest albo bardzo znikomy albo w ogóle go nie ma.

Alli – badania nad skutecznością

Badanie przeprowadzono dość ciekawie ponieważ jednym pacjentom podali Xenical, a drugim alli, a trzeciej grupie tabletki, które były czystym placebo. Wszyscy pacjenci byli z jednakowej grupy wiekowej i o podobnej kondycji fizycznej.

Można by odnieść wrażenie, że alli jest czystym chwytem marketingowym mającym na celu wyciągnąć od nas kasę z portfela. Rzeczywiście te badania ukazują go w takim świetle. Wszystkie trzy grupy raportowały podobne efekty, a raczej ich brak. Czasem zdarzało się nawet, że pacjent który dostał tabletkę placebo mówił po miesiącu o bardzo dobrych wynikach. Całe badanie trwało trzy miesiące i miedzy grupami nie można stwierdzić, która z nich miała najlepsze rezultaty.

Alli było popularnej w momencie wchodzenia na rynek. Wraz z upływem czasu sporo osób zrozumiało, że te tabletki na odchudzanie nie działają tak jak powinny.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here