3 Korzyści z Picia Yerba Mate

3 Korzyści z Picia Yerba Mate
Rate this post

yerba mate 1PAMIĘTAJ: Jest ponad 3 interesujących korzyści zdrowotnych wynikających z Yerba Mate Tea! Zwróć szczególną uwagę na korzyść #3 Przeciwskazania i zagrożenie wymienione! Lubisz pić herbate i wiesz, że czarna i zielona jest niesamowicie korzystna dla twojego zdrowia? Jeśli tak, możesz nie wiedzieć, że Yerba Mate Tea, jest równie skuteczna i ma wiele innych korzyści zdrowotnych od poprawiania twojego skupienia poprzez zwalaczanie niektórych rodzajów raka?

Pamiętaj: Będziesz w stanie zwalczyć wolne rodniki o wiele łatwiej, a także będziesz w stanie zwalczać przeziębienia i grypy. Wystarczy filiżanka dziennie aby wzmocnić twój system odpornościowy!

Korzyść #1 – Wzmacnia układ sercowo-naczyniowy. Wiesz, że wysoki cholesterol jest zły dla twojego zdrowia.Wiele ludzi będzie cierpieć na choroby serca z powodu zbyt wysokiego cholesterolu, którym nigdy nikt się odpowiednio nie zajął poprzez zmiany dietetyczne.

yerba mate 2Wzmacnianie układu sercowo-naczyniowego może być już tak blisko! Badanie zostało przeprowdzone na szczurach aby stwierdzić czy herbata Yerba Mate miała działanie na poziom poziom cholesterolu szczurów które żyły na diecie wysoko-cholesterolowej. Wyniki były bardzo obiecujące. Wykazały one, że poziom hipercholesterolemi zmniejszył się poprzez wprowadzanie do diety herbaty Yerba Mate. Podczas gdy szczury nie piły herbaty w ten sam sposób, co ty byś pił, wyniki były obiecujące. Badania jeszcze wykazały, że podobny efekt zachodzi u ludzi.

ranking tabletek na odchudzanieKorzyść #2 – Pomaga w zwalczaniu raka. Bardzo dokładne badania zostały przeprowadzone, żeby stwierdzić korelacje pomiędzy tą herbatą a komórkami raka. Herbata nie była pita. Natomiast jej liście były suszone a ekstrakt metanolu został oczyszczony. diCQAs w Yerba Mate mogą zawierać komórki przeciwrakowe, które złagodzałaby również inne choroby.

yerba mate 3Badania wykazały, że herbata jest bardzo korzystna na każde schorzenie powiązane ze stanem zapalnym. Podobnie jak jagody goji bardzo korzystanie wpływa na nasz organizm. Uwaga: Potrzeba jeszcze więcej testów, aby wykazac skutecznośc na większej ilości uczestników.

Korzyść #3 – Promuje utrate wagi i jej zarządzanie. Ekstrakt Yerba Mate został użyty do stwierdzenia, czy miało ona jakieś odzwierciedlenie na utrate wagi i jej zarządzanie. Zostało odkryte, że ten ekstrakt jest często znajdowany w różnych pokarmach i herbatach. Badania zostały przeprowadzone na myszach które miały dietetycznie wywołaną otyłość. Wykazano, że ekstrakt zmniejsza kumulowanie się tłuszczy i obniża ilość kalorii przyjmowanych przez mysz.

yerba mate 4Wyższe wydatki energetyczne prowdziły do wzrostu podstawowej temperatury. Badania sprawdzały szczególnie metabolizm tłuszczy, ale także zanotowały, że surowica cholesterolu i glukozy została zredukowana u myszy które były karmione wysoko-tłuszczowymi pokarmami.

Uwaga: Wnioski z badań wskazują także na to, że Yerba Mate może być użytka to leczenie cukrzycy i otyłości.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here